Spring naar inhoud
Plattegronden (4)

Kempenland 10

8302 MT Emmeloord
€ 355.000 k.k.
A
83 m²
149 m²
3 slaapkamers
Open huisZaterdag 03 oktober van 11:00 tot 15:00

Omschrijving

Zo mooi kan wonen in De Erven zijn!

Modern, licht en tot in de puntjes verzorgd. Deze tussenwoning in De Erven is de afgelopen jaren prachtig afgewerkt en dat zie je in iedere ruimte terug. De kleuren, materialen en inrichting vormen samen een rustig en eigentijds geheel. En dit is nog maar het begin.

Beneden lopen de moderne living en woonkeuken mooi in elkaar over. De lichte afwerking geeft de ruimte een frisse uitstraling en de halfopen keuken uit 2021 sluit daar mooi op aan. Naast de keuken is genoeg plek voor een grote eettafel, dus als er vrienden blijven eten schuif je gewoon nog een paar stoelen bij.

...

Zo mooi kan wonen in De Erven zijn!

Modern, licht en tot in de puntjes verzorgd. Deze tussenwoning in De Erven is de afgelopen jaren prachtig afgewerkt en dat zie je in iedere ruimte terug. De kleuren, materialen en inrichting vormen samen een rustig en eigentijds geheel. En dit is nog maar het begin.

Beneden lopen de moderne living en woonkeuken mooi in elkaar over. De lichte afwerking geeft de ruimte een frisse uitstraling en de halfopen keuken uit 2021 sluit daar mooi op aan. Naast de keuken is genoeg plek voor een grote eettafel, dus als er vrienden blijven eten schuif je gewoon nog een paar stoelen bij.

Ook buiten is het goed voor elkaar. Direct aan de woning ligt een overkapping waar je ’s ochtends rustig begint met een kop koffie en later op de dag net zo makkelijk aanschuift voor een borrel. De tuin heeft een achterom en achterin staat een vrijstaande houten berging met genoeg plek voor de fietsen en het tuingereedschap.

Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers en een nette badkamer. Ook hier is de verzorgde en moderne uitstraling van beneden doorgetrokken. En dan is er nog de zolder. Die geeft je de mogelijkheid om een vierde slaapkamer te realiseren, bijvoorbeeld wanneer je behoefte hebt aan een extra slaap-, werk- of logeerkamer.

De woning staat in De Erven, een ruim opgezette en kindvriendelijke woonwijk in Emmeloord. Je woont hier rustig, met volop gelegenheid om buiten te spelen, terwijl de voorzieningen van Emmeloord om de hoek liggen.
Alles bij elkaar is dit een bijzonder verzorgde woning op een leuke plek in De Erven. Modern vanbinnen, fijn vanbuiten en klaar voor nieuwe bewoners. Deze moet je bekijken. 

Neem contact op met ons kantoor en plan snel je bezichtiging. 

Kun je niet wachten? Op onze social media kanalen nemen we je alvast mee achter de voordeur. 




INDELING:
Begane grond: entree, hal met meterkast en doorgang naar de woonkamer. U-vormig ingedeelde leefruimte met houten vloer en hoekkeuken voorzien van koel-vriescombinatie, vaatwasser, 4-pits inductiekookplaat en designafzuigkap. Hal met toilet en trapopgang. Vanuit de woning toegang tot de aangebouwde veranda met elektra en de achtertuin met een combinatie van gras en tegels.

Eerste verdieping: overloop, 3 slaapkamers waarvan er nu 1 wordt gebruikt als kastenkamer en een badkamer uit 2021 voorzien van douchehoek, toilet, wastafel, verwarmde spiegel en verlaagd plafond met 4 inbouwspots. De verdieping is voorzien van een pvc-vloer in visgraatmotief uit 2021.

Tweede verdieping: ruime bergzolder met laminaatvloer, cv- opstelling, witgoedaansluiting en mechanische ventilatie. Hier is de mogelijkheid om een extra vierde slaapkamer te realiseren.


Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Toelichtingsclausule NEN2580. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Overdracht

Prijs:
Vraagprijs
Aangeboden sinds:
24-09-2026
Status:
Beschikbaar
Aanvaarding:
In overleg

Bouw

Soort woonhuis:
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw:
Bestaande bouw , bouwjaar 1996
Specifiek:
Woonhuis
Soort dak:
Zadeldak (pannen)

Oppervlakten en inhoud

Wonen:
83 m²
Overige inpandige ruimte:
20 m²
Gebouw geb. buitenruimte:
19 m²
Perceel:
149 m²
Inhoud:
370 m³

Indeling

Aantal kamers:
4 (3 slaapkamers)
Aantal badkamers:
1
Badkamervoorzieningen:
Toilet, douche, wastafel
Aantal woonlagen:
2 woonlagen en een zolder

Energie

Energielabel:
A
Isolatie:
Dubbel glas
Verwarming:
Cv ketel
Warm water:
Cv ketel
Cv-ketel:
Vaillant ( gas gestookt combiketel uit 2018 , EIGENDOM )

Kadastrale gegevens

Oppervlakte:
149 m²
Eigendomssituatie:
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging:
Aan rustige weg en in woonwijk
Onderhoud binnen:
Goed
Onderhoud buiten:
Goed
Tuin:
Achtertuin en voortuin
Kwaliteit tuin:
Fraai aangelegd

Bergruimte

Schuur/berging:
Vrijstaande houten berging

Garage

Soort garage:
Geen garage
Parkeerfaciliteiten:
Openbaar parkeren
Capaciteit:
auto's
Back to top
Woonaccent Makelaars